EN CZ

APEX DYNAMICS slaví konec roku velmi krátkými dodacími lhůtami!

19.12.2017 | Vážení obchodní partneři,

při nedávných schůzkách s našimi zákazníky, ale i při návštěvě veletrhu SPS v Norimberku nás překvapilo, že nejdůležitějším tématem nebyly žádné nové a horké novinky, ale nejčastěji to byla jen jedna věc: dodací termíny!!! Jsme velmi hrdí na to, že v tomto posledním zpravodaji roku 2017 vás můžeme informovat o tom, že APEX DYNAMICS slaví konec roku velmi krátkými dodacími lhůtami! A toto bude pokračovat i v roce 2018!

V současnosti se mnoho společností na trhu potýká s problémem kapacity výroby a zejména s velmi dlouhými dodacími termíny. Společnost APEX DYNAMICS CZECH jako jediná již dlouhodobě garantuje bezkonkurenční doručení většiny zboží do 3 týdnů od data objednání a tyto krátké dodací termíny se nám daří stabilně dodržovat! 

U nás se proto nemusíte obávat případných potíží, které by vám v důsledku zpožděné dodávky mohly vzniknout. Jsme schopni udržet toto tempo u většiny našich produktů a to pro každého: pro nové i stávající zákazníky. Oslavte s námi konec letošního roku krátkými dodacími termíny, které budou pokračovat i v následujícím novém roce 2018! Tím zajistíme potřebný komfort všem našim zákazníkům, kteří s námi budou stále o krok napřed!