EN CZ

apex_budova

APEX DYNAMICS vždy o krok napřed!

APEX DYNAMICS CZECH je exkluzivním dodavatelem precizních planetových a spirálových převodovek globálního výrobce APEX DYNAMICS. Naši zákazníci a partneři oceňují naši širokou produktovou řadu, kvalitu, odbornost a rychlost dodávek. Naše produkty patří mezi nejlepší převodovky ve své třídě. Vizí společnosti APEX je být globálním lídrem ve výrobě převodovek. Naše celosvětová síť odborníků nabízí vždy individuální řešení zákaznického požadavku. Jsme specialisti v oboru precizních reduktorů.

Produkty

Nabízíme široký sortiment převodovek, které lze spojit s jakýmkoliv servomotorem či elektromotorem. Naše převodovky jsou plně rozměrově zaměnitelné za konkurenční převodovky. Garantujeme svým zákazníkům vždy vyšší kvalitu, parametry produktu, podporu a to vše za bezkonkurenční cenu. Sledujeme na trhu trendy, které společně s přáními zákazníků transformujeme do našich produktů. Většina našich převodovek je z nerezové oceli, která zaručuje ideální podmínky ve většině strojích (například v obráběcím či potravinářském průmyslu).

Výroba

Výrobní závod APEX DYNAMICS má v současnosti plochu 70.000 m2 s výrobní kapacitou 50.000 kusů měsíčně. Systém řízení výroby umožňuje dodací termín pro kusovou objednávku 14 dní! Ve výrobním závodě je kompletní technologie pro výrobu planetových a spirálových převodovek. Vše se tedy vyrábí pod jednou střechou a disponujeme kompletními výrobními technologiemi (obrábění, měření, plazmová nitridace, kompletace,… ). Každý náš produkt je po celou dobu výroby sledovaný automatickým kamerovým systémem (image processing). Jsme tak schopní tak k jakémukoliv vyrobenému produktu zjistit jak byl vyroben, což zaručuje tu nejvyšší kvalitu a výrobní kontinuitu.

Mezinárodní společnost

Společnost APEX DYNAMICS najdete na všech kontinentech. Každý člen APEX members (distributor) disponuje skladovými zásobami, odborným personálem a ctí APEX kodex, který je zaměřen především na spokojeného zákazníka. Servis je tedy zaručen celosvětově a tohoto také využívají především globální výrobci strojů či servomotorů, kteří přímo svým zákazníkům naše převodovky dodávají.