EN CZ

Tým 4481 – Rembrandts (NL)
První soutěžní tým z Nizozemí, který se účastní celosvětových soutěží v robotice. Díky našemu zájmu o robotiku a technické vzdělání jsme se rozhodli tento tým podpořit.

 

University of Bergen (NL)

Studenti této univerzity přišli s nápadem na zpracování plně automatické brusky na snowboardy, která zároveň dokáže voskovat celou skluznici a ostřit hrany a to po celé jeho ploše. Díky zajímavosti projektu jsme se jej rozhodli podpořit.

Bridgestone World Solar Challenge  (NL)

Sponzorujeme a podporujeme tým Solar Punch System Power Train Solar, který je složen z 21 studentů v Leuvenu. Úkolem týmu bylo za 13 měsíců sestavit vozidlo, které musí ujet trasu 3 000 km z města Darwin do Adelaide v Austrálii.

 

Expedice Clean2Antarctica (NL)

Nejčistší cestovní expedice na světě. Cílem je dojet na serverní pól pouze za pomoci solární energie a díky tomu nezatěžovat životní prostředí a zároveň nevytvářet odpad.

 

CTU CarTech (CZE)
Projekt CTU CarTech byl založen na ČVUT v Praze s cílem vytvořit zázemí pro studentský tým, který se zúčastní mezinárodní soutěže Formula Student. Od roku 2009 je každoročně vyvíjen závodní vůz pro mezinárodní studentskou soutěž Formula Student.

 

 

Charita sv. Anežky v Otrokovicích (CZ)
Zastáváme myšlenku, že podnikání není jen o přísunu a hromadění peněz, ale i o jejich zpětném návratu do ekonomiky. Každoročně věnujeme finanční prostředky tam, kde jsou potřeba.

 

 

 

University of Duisburg-Essen (DE)
E-tým na univerzitě Duisburg-Essen je sdružením více než 50-ti studentů, kteří se účastní mezinárodní soutěže Formula Studen Electric (FSE).

 

 

 

Město Otrokovice (CZ)
Díky naší centrále, která je umístěna v průmyslovém městě Otrokovice, jsme se stali jejich součástí. Proto pravidelně podporujeme společenský život ve městě.

 

Shell Eco-marathon (EU/USA)
Světová série podniků Shell Eco-marathon. Studenti si zde pokládají otázku, kolik kilometrů může ujet automobil na 1 litr paliva. Podnik se koná v celé Americe, Asii i Evropě. V tomto podniku podporujeme týny Apollo InHolland Innovation Studio, Nova TU/Ecom a tým Triga.

 

 

University Racing of Eindhoven (NL)
Podpora studentského závodního týmu v podniku Formula student, které se svou koncepcí podobají stylu Formule 1.