EN CZ

APEX DYNAMICS je hrdým sponzorem závodního týmu University Racing Eindhoven

7.2.2018 | Závodní tým University Racing Eindhoven 

University Racing Eindhoven (URE) znamená technologickou inovaci, týmovou práci a vášeň pro inženýrství. Jelikož se naše společnost zajímá o inženýrský design, a díky aktivní účasti univerzitního týmu URE v soutěži Formula Student, se společnými silami snažíme posunout celý tým kupředu. Díky kombinaci inženýrských dovedností všech členů týmu a pomoci našich odborníků, dokáže tým každý rok postavit High-Tech revoluční elektrický závodní vůz formátu Formule 1.

Celkově je URE skvělým místem pro získání zkušeností s navrhováním, výrobou a ladění závodních vozů budoucnosti. Současně je celý tým vysoce týmovým a motivovaným předvést nejen jiným studentům a pedagogům své dovednosti, ale také technologickým a inženýrským firmám, které se o tento typ podniku zajímají.

O projektu Formula Student

Koncept soutěže Formula Student tkví ve vytvoření smyšlené výrobní společnosti, která ve spolupráci s návrhářským týmem bude vyvíjet vozidlo ve stylu formule 1.  K závodnímu speciálu musí být přistupováno jako k artiklu s potenciálem výrobní položky. Každý studentský tým navrhuje, konstruuje, staví a následně testuje prototyp, který podléhá celé sérii pravidel. Zásady a pravidla se týkají nejen použitelnosti na trati, výkonu a bezpečnosti, ale také musí splňovat zásady chytrých řešení pro případný vznik problémů. Soutěž byla založena již v roce 1978 v USA a od té doby má celosvětové působení. Po celém světě se tohoto projektu účastní téměř 600 závodních týmů.

Videa přímo ze zákulisí tohoto týmu naleznete v sekci Média. Pokud se chcete dozvědět více informací o studentském týmu Formule 1 University Racing of Eindhoven můžete navštívit jejich oficiální internetové stránky.