EN CZ

POKRAČUJEME V NASTAVENÉM STANDARDU A MŮŽEME VÁM POMOCI

18.3.2020 | I přes nelehkou situaci, která aktuálně panuje na celém světě, inovujeme naše procesy a dbáme na zdraví našich kolegů a odběratelů. Naše produkce není aktuálně negativně ovlivněna současnou krizí z důvodu virové infekce a díky tomu udržujeme nastavený standard krátkých dodacích termínů a zachováváme ceny z loňského roku.

Nevíte si rady? Potřebujete pomoc?

V případě, že si vaše konstrukce není jista návrhem optimálního řešení pohonů spojeným s komplikovanými výpočty aplikací, můžete se na nás obrátit. Naši zkušení specialisté jsou připraveni vám pomoci, najít a odůvodnit správné řešení. Naši širokou škálu precizních planetových převodovek lze kombinovat s motory nejznámějších a nejběžnějších výrobců servopohonů a jsou rovněž zaměnitelné se systémy jiných výrobců.

To stejné samozřejmě platí pro návrh ozubeného hřebene s pastorkem. Určit velikost ozubení (modul) s bezpečnou únosností a požadovanou rychlostí posuvu je naše denní práce.

Jsme specialisté v oblasti přesné automatizační techniky a své práci rozumíme.

A protože současný stav výrazně omezuje osobní konzultace, připravujeme pro vás příjemnou novinku. Již brzy to spustíme, těšte se!

Do té doby kontaktujte kdykoliv naše specialisty na telefonním čísle +420 602 891 880, nebo nám pište na info@apexdynaczech.cz .

Jsme v tom s vámi. Váš APEX DYNAMICS team.