EN CZ

Nejrychlejší termín dodání zboží v ČR i SR – vše do 3 týdnů!

13.4.2018 | Již dlouhodobě garantujeme dodání zboží do 3 týdnů od data objednání a tyto krátké dodací termíny se nám stabilně daří dodržovat, což může potvrdit již celá řada našich spokojených zákazníků. A to zcela bez nutnosti uzavírání rámcových smluv. U nás se nemusíte obávat potíží, které by vám v důsledku zpožděné dodávky, jako tomu bývá u některých z konkurenčních společností, mohly vzniknout. Jsme schopni udržet toto tempo u většiny našich produktů a to pro každého bez rozdílu: pro nové i stávající zákazníky!

Slavte s námi jaro letošního roku velmi krátkými dodacími termíny, které budou pokračovat i v průběhu celého roku 2018! Tím zajistíme potřebný komfort všem našim zákazníkům, kteří s námi budou stále o krok napřed.

O APEX DYNAMICS CZECH

Společnost APEX DYNAMICS CZECH s.r.o. je jediným výrobcem kompletních pohonných sestav složených z precizních planetových převodovek, ozubených hřebenů a pastorků. Každou z komponent či celou sestavu lze použít téměř ve všech myslitelných aplikacích, ve kterých je kladen důraz na přesnost pohybu. Naše produkty naleznete na CNC obráběcích strojích předních českých výrobců, v chemickém, farmaceutickém nebo potravinářském průmyslu.

APEX DYNAMICS CZECH s.r.o. vyrábí téměř pět desítek druhů převodovek s výstupním momentem až 14.000 Nm a téměř bezvůlovou přesností ≤ 1 arc.min. Převodovky lze rozdělit do čtyř základních kategorií – přímé, úhlové, kuželočelní a hypoidní. S výběrem vhodného řešení Vám velmi rádi pomůžeme. Precizní ozubené hřebeny jsou dodávány se šikmým nebo přímým ozubením v kvalitách Q4 až Q10 a modulech Mn1 až Mn12. Garantujeme parametry jako přesnost, rovinatost, hloubku prokalení, povrchové drsnosti a jiné. Všechny parametry komponent jsou dostupné – nic netajíme. Ozubená kola (pastorky) nabízí APEX DYNAMICS CZECH v pěti variantách šikmého ozubení a šesti druzích s ozubením přímým.

Nespornou výhodou zůstávají velmi krátké dodací termíny – 3 týdny! Všechny výrobky pocházejí výhradně od jednoho dodavatele, pevné skladové zásoby zboží nebo garance přesnosti a kvality provedení jsou samozřejmostí, jakožto i dostupné 3D modely a výkresy pro konstrukci. Podrobné informace jsou dostupné na oficiálních internetových stránkách www.apexdynaczech.cz.