EN CZ

Tým Rembrandts získal celkem 3 ceny v San Diego Reginonals

26.3.2019 | Tým Rembrandts se vrátil minulý týden zpět do Nizozemí, a to společně s velkými úspěchy, kterých dosáhnul na robotické soutěži v americkém San Diegu v Kalifornii. Rembrandts získali prestižní cenu Engineering Inspiration Award a zároveň se 2x dostali do seminifinále. Díky tomu se navíc, již po druhé za sebou v letošním roce kvalifikovali do mistrovství světa v robotice FIRST, které se koncem dubna koná v Detroitu.

Testování robota v regionals

Vzhledem k množství úkonů, které je potřeba před každou novou sezónou provést, zabralo týmu pouze odladění a otestování robota celkem 1,5 měsíce. Díky tomu však došlo k jeho celkovému vyladění a odstranění i sebemenších chyb. Navíc, na regionals svůj stroj odzkoušel tým Rembrandts v plném nasazení i konkurenci. Díky tomu pak poznali, čemu budou v letošním ročníku soutěže čelit.

Engineering Inspiration Award

Tato cena se uděluje týmům, které pravidelně přichází s neustálými inovacemi, čímž reagují na podněty současných trendů v robotice. Smyslem celé soutěže je zejména motivace mladých lidí k technologiím, neboť ty se brzy stanou naší budoucností.  Smysl této ceny splňuje i spolupráce APEX DYNAMICS s týmem Rembrandt, neboť společně spolupracují na stále nových výzvách, které posouvají vpřed nejen studentský tým, ale i APEX DYNAMICS!