EN CZ

Robotický tým Rembrandts vstupuje do sezóny 2019 v seriálu FIRST: Robotics Competition

13.2.2019 | Minulý týden tým Rembrandts obdržel pravidla pro první hru letošního ročníku soutěže FIRST.  Během živého přenosu a vysílání byly všechny letošní týmy představeny, dozvěděli se pravidla a změny, které soutěž provází spolu s technickými a strategickými prvky. První úkol dostal název The Destination: Deep Space Game.

V průběhu minulého týdne rovněž Rembrandts na tiskové konferenci představil odborné i laické veřejnosti, médiím a rodině, své letošní záměry a plány. Při této příležitosti bylo také předvedeno nové zázemí týmu, které díky své velké kompatibilitě je zcela vhodné pro cestování, aniž by došlo ke ztrátě komfortu či omezení z hlediska technického zázemí. Pit Box týmu se ve velmi krátkém čase může z komfortní zóny přeměnit na plně vybavenou dílnu, připravenou řešit i náročné opravy a přestavby. Výhodou Pit Boxu je především modularita, díky které je celý Pit Box uzpůsoben k letecké přepravě a časovým nákladům z hlediska jeho výstavby.

S vydáním nových pravidel a pokynů započala také výstavba zcela nového robota pro sezónu 2019. Tým má celkem 6 týdnů na to, aby byl robot zhotoven, otestován a připraven k soutěžnímu provozu. Jedině tak se může zúčastnit se prvního kola soutěže ve Spojených státech amerických.

Přejeme týmu Rembradts hodně úspěchů v nové sezóně, která naplno začne, již za několik týdnů. Zůstaňte proto s námi v kontaktu i nadále a sledujte úspěchy robotického soutěžního týmu, který hrdě podporujeme! Videa z příprav na sezónu 2019 naleznete v naší sekci Média.