EN CZ

Pozvánka na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 2017!


26.9.2017 | Milí zákazníci, i v letošním roce bude naše společnost APEX DYNAMICS CZECH s.r.o. jedním z vystavovatelů na MSV 2017 v Brně. Stěžejním tématem veletrhu je průmyslová automatizace zaměřená na měřicí, řídicí, automatizační a regulační techniku. Součástí veletrhu jsou rovněž i oblasti věnující se elektronice, technice obrábění materiálů a komponent ve strojírenství.

Přijďte za námi – pavilon V, stánek 118
Veletržní prezentaci společnosti APEX DYNAMICS CZECH s.r.o. naleznete v pavilonu V, stánek č. 118, kde bude představen náš široký sortiment precizních planetových převodovek a novinka letošního roku – přesné ozubené hřebeny a pastorky.

Domluvte si schůzku!
Rádi byste se s námi setkali? Kontaktujte nás na emailové adrese info@apexdynaczech.cz nebo na telefoním čísle +420 577 663 877 a domluvte si schůzku. Pro naše zákazníky máme rovněž k dispozici několik volných vstupenek. V případě zájmu nás kontaktujte na info@apexdynaczech.cz. Vyřídíme za Vás registraci a na email Vám bude doručena elektronická verze vstupenky. Lístky lze rovněž zakoupit na internetových stránkách brněnského výstaviště. Těšíme se na viděnou!