EN CZ

POZVÁNKA na veletrh EMO 2017 v Hannoveru

 

11.9.2017 | Milí zákazníci, APEX DYNAMICS se bude i v letošním roce prezentovat na veletrhu EMO v Hannoveru od 18. do 23. září 2017. Na tomto veletrhu se představí výrobci obráběcích strojů, precizních komponent, příslušenství a řídících technologií, kteří zde prezentují nové trendy a inovace. Mezinárodnímu publiku profesionálu se zde představí kompletní spektrum technologií pro obrábění kovu.

Stánek společnosti APEX DYNAMICS naleznete v hale 17 / č. A-76, kde budou mimo jiné představeny:

  • Ozubené hřebeny a pastorky, včetně unikátního patentovaného systému zubové spojky Curvic Plate.
  • Přesné planetové převodovky. Z exponátů nutno vyzdvihnout AP285 (s integrovanou přírubou zubové spojky) a AH450 (s výstupním krouticím momentem vyšším než 10,000 Nm!).
  • Turret – revolverová hlava s jednotlivě poháněnými nástroji.


 

Máte zájem se setkat s někým z našich zaměstnanců přímo na stánku? Prosím kontaktujte nás na emailové adrese info@apexdynaczech.cz a domluvte si schůzku. Nezapomeňte do předmětu emailu uvést typ výrobku, o kterém byste se rádi dozvěděli více informací, abychom Vám mohli poskytnout co nejlepší podporu.

Pro naše zákazníky máme rovněž k dispozici několik volných vstupenek. V případě zájmu kontaktujte prosím pana Jiřího Makovičku. Vstupenky si rovněž můžete zakoupit prostřednictvím tohoto odkazu.

Těšíme se s Vámi na viděnou na EMO 2017!