EN CZ

Článek v časopise DUST

16.9.2016 | Apex Dynamics výrobce přesných planetových

převodovek se opět představí na MSV Brno 2016

 

PE2Společnost Apex Dynamics patří mezi největší, globální výrobce přesných planetových převodovek a díky dvacetileté výrobní tradici nabízí převodovky té největší kvality.  Výrobní závod je vybaven nejmodernějším strojním vybavením s výrobní kapacitou 50 000 převodovek měsíčně. Kompletní výrobní proces převodovky včetně dělení materiálu, opracování, tepelného zpracování, montáže a měření se odehrává v jednom závodě. Každá převodovka je tedy pod důkladným dohledem a tím je zaručena špičková kvalita všech vyrobených kusů.

af_dissectionPlanetové převodovky jsou určeny především pro dynamické aplikace, kde je kladen důraz na vysokou rychlost, tuhost i přesnost. Všechny tyto parametry splňují převodovky Apex Dynamics na té nejvyšší úrovni. V produktovém portfoliu naleznete velmi širokou nabídku převodovek vhodných pro jakoukoliv aplikaci. Pro velmi přesné polohování jsou určeny převodovky řady AF/AB, které mají vůli až 1 arcmin. Tyto převodovky mají šikmé ozubení a mnoho patentových prvků a jsou tak schopné přenášet velké krouticí momenty při vysokých rychlostech. Převodovky AD, se speciální přírubou pro pastorek, jsou určeny pro velká zatížení. Jsou velmi tuhé a snesou velké klopné momenty.  Pro aplikace se standardními nároky na přesnost a zatížení je vhodné použít převodovky řady PII. Jsou velmi kompaktní, lehké a přesné. K velké výhodě této řady patří i velmi dobrá cena.

Apex Dynamics si zakládá na maximální podpoře zákazníků. Konstruktérům a technikům je k dispozici výpočtový program  Dynamax a také aplikace pro návrh vhodné převodovky ke stanovenému motoru Design-tool, kde je možné stáhnout výkresy a 3D modely. Převodovky Apex Dynamics je možné připojit k jakémukoliv motoru a díky výše zmíněným aplikacím je zaručeno, že rozměry připojovací příruby budou vždy odpovídat požadovaným rozměrům.

     PE2R      at-4m      ADR

 

Společnost Apex Dynamics má 25 poboček po celém světě a díky lokálním skladům dokáže velmi rychle reagovat na jakékoliv požadavky. V České Republice je zastoupena společností Apex Dynamics Czech s.r.o.

Neváhejte navštívit náš stánek na MSV 2016 v Brně. Najdete nás v hale F, stánek č. 76.

Bude představena spousta zajímavých technických novinek.

Článek si můžete přečíst ZDE