EN CZ

APEX DYNAMICS SLAVNOSTNĚ OTEVŘEL NOVOU POBOČKU NA SLOVENSKU!

3.7.2019 | APEX DYNAMICS považuje Slovensko za velmi významný a perspektivní trh v oblasti přesné automatizace a průmyslu 4.0, tedy odvětví, ve kterých je APEX DYNAMICS v oboru přesných planetových převodovek, ozubených hřebenů a pastorků, společně s inteligentními mazacími systémy odborníkem a zárukovou vysoké kvality na trhu. APEX DYNAMICS SLOVAKIA se tak stala v řadě, již 34. pobočkou společnosti APEX DYNAMICS na světě, a to jako přímé zastoupení značky v podobě dceřiné obchodní společnosti.

Společnost má sídlo ve městě Bánovce nad Bebravou, odkud díky své příznivé a výborně občansky vybavené lokalitě působí jako výhradní zastoupení pro celou Slovenskou republiku. Se zástupci slovenské pobočky APEX DYNAMICS se budete mít možnost osobně setkat a poznat i na pomalu blížícím se Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, pavilon V.

3-týdny je nejrychlejší termín dodání na celém Slovensku

APEX DYNAMICS SLOVAKIA rovněž garantuje nejrychlejší dodací termín Slovensku. Od objednávky až po doručení je standardní doba dodání v rozmezí 3 až 4 týdnů a to téměř na všechny typy zboží, od převodovek, přes hřebeny a pastorky až po inteligentní mazací systémy a veškeré příslušenství. Navíc nová pobočka APEX DYNAMICS SLOVAKIA se sídlem v Bánovcích nad Bebravou nemá nastavenou žádnou diskriminační zákaznickou politiku, což znamená, že podmínky platí pro všechny stejně, a to jak pro nové, tak pro stávající zákazníky.

Srovnání s konkurencí se APEX DYNAMICS SLOVAKIA nebojí!

Vysoká kvalita produktů je garancí od APEX DYNAMICS – proto ani slovenská pobočka, absolutně nemá co skrývat. Například u přesných ozubených hřebenů a pastorků vždy zjistíte druh a kvalitu materiálu, jednotlivé tolerance, hloubku prokalení, součtové odchylky roztečí, odchylky čelních roztečí či kompletní informace o geometrii každého kusu hřebene (drsnost, rovinnost, případný úhel zkroucení nebo kolmost). Navštivte stránky nově vzniklé pobočky www.apexdyna.sk a dozvíte se více.