EN CZ

3 týdny! V nejrychlejším termínu doručování zboží na trhu vedeme i nadále

14.3.2019 | Již více než rok vám garantujeme nejrychlejší dodání zboží na trhu v České i Slovenské republice. Vzhledem k situaci, která na trhu pohonné techniky panuje, je náš termín dodání zboží bezkonkurenční. Termín doručení zboží do 3 týdnů od data objednání je pro nás klíčový a důležité je zmínit i fakt, že vás nepodmiňujeme podpisem rámcové smlouvy nebo úhradou peněz předem.  Nemáme nastavenou diskriminační zákaznickou politiku – naše podmínky platí stejně pro všechny a to jak pro nové, tak i stávající zákazníky!

Nebojíme se srovnání s konkurencí a nic netajíme

Za kvalitou všech našich produktů si stojíme, a proto nemáme co skrývat ani se za co stydět. Například u přesných ozubených hřebenů a pastorku vždy zjistíte druh a kvalitu materiálu, jednotlivé tolerance, hloubku prokalení, součtové odchylky roztečí, odchylky čelních roztečí nebo i kompletní informace o geometrii každého kusu hřebene (jeho drsnost, rovinnost, případný úhel zkroucení nebo kolmost).

Prostudujte si naši produktovou nabídku přesných planetových převodovek, precizních ozubených hřebenů a pastorků nebo chytrých mazacích systémů. Rovněž jsme rozšířili naši nabídku příslušenství. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 577 663 877, či nám napište na info@apexdynaczech.cz

Vždy o krok napřed

Společnost APEX DYNAMICS CZECH s.r.o. je jediným výrobcem kompletních pohonných sestav složených z precizních planetových převodovek, ozubených hřebenů, pastorků, mazacích systémů a příslušenství. Každou z komponent či celou sestavu lze použít téměř ve všech myslitelných aplikacích, ve kterých je kladen důraz na přesnost pohybu. Naše produkty naleznete na CNC obráběcích strojích předních českých výrobců, v chemickém, farmaceutickém nebo potravinářském průmyslu.