Precizní planetové převodovky s binárním převodem! Dodání do 3-týdnů od data objednání

2.11.2018 | V reakci na současné požadavky trhu APEX DYNAMICS rozšířil své série přesných planetových převodovek AB a AF o další řady poměrů. Tyto vysoce výkonné planetové převodovky lze dodat do tří týdnů kromě standardních převodových poměrů i s převody binárními.

Dříve bylo možné tyto série dodat s poměry 21 (AB/AF) nebo 28 (ABR/AFR). V současnosti jsme portfolio řad AB/AF a ABR/AFR rozšířilo o:

  • AB / AF: 12, 16, 28 cs 32
  • ABR / AFR: 12, 16, 28, 32, 48 cs 64

Výhody binárního poměru

Tyto poměry (16, 32, 64) jsou binární, což vyžadují některé aplikace. Díky tomu se můžete vyhnout rozdílům při zaokrouhlování a to zejména v aplikacích vyžadujících nepřetržitý provoz. Daný rozdíl by tak například v praxi mohl po určitém čase způsobit vyosení tiskového válce, rozdíly v přesnosti při hledání počátečního bodu při laserovém řezání nebo jiné nežádoucí defekty.

Všechny naše převodovky APEX DYNAMICS mají absolutní převodové poměry, pouze s výjimkou kuželové převodovky z řady AT (B) s poměrem 1,5 a varianty s vysokým točivým momentem s poměrem 5,5.

U planetových převodovek s binárním poměrem se dodací termín 3-týdnů nemění a ceny se shodují s těmi dosavadními. Klikněte zde pro nejaktuálnější katalogy AB/BR, AF/AFR. Pro více informací kontaktujte naše specialisty či obchodníky (+420 577 663 877 nebo na info@apexdynaczech.cz).