EN CZ

Úhlová planetová převodovka PIIR

9.11.2014 | Precizní planetové převodovky Apex Dynamics mají pro každé provedení úhlovou variantu. Pro mnohé aplikace je úhlová planetová převodovka jediným možným řešením.

Nejčastěji používanou planetovou převodovkou v sortimentu Apexu je ekonomická řada PII. Pro tento typ převodovky úhlové provedení až dosud chybělo. Ale tuto poslední mezeru ve velmi komplexním portfoliu se podařilo zacelit.

 

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2014 v Brně byla představena úhlová planetová převodovka PIIR. Byla to světová premiéra a vzbudila u návštěvníků expozice značný zájem.

Úhlová planetová převodovka PIIR vychází z rozměrů převodovky PII. Je velmi kompaktní, velmi přesná a má výborné parametry. Stejně jako přímé převodovky PII je možné ji připojit k jakémukoliv motoru. Variabilní provedení vstupní hřídele umožní připojit tuto převodovku i k motorům s velkým průměrem výstupní hřídele.

V současné době se připravují katalogy a data pro Design-tool. Na konci roku 2014 bude nová úhlová planetová převodovka PII běžně k dodání.

PE2R

Více informací naleznete na stránce produktu.