EN CZ

SERVO GEARBOX CONVERTER : VŽDY A RYCHLE SPRÁVNÁ ALTERNATIVA

2.7.2024 | Hledáte alternativu k typu planetové převodovky jiné značky? Jako soupeř na trhu dostáváme tuto úlohu od zákazníků velmi pravidelně. S našimi 74 řadami převodovek máme dostupné téměř vždy vhodné řešení, a to jak rozměrově (připojením do stroje), tak z hlediska specifikací jako jsou kroutící momenty, vůle v převodech, momenty setrvačnosti a síly. Jak ale rychle najít tu odpovídající a správnou? To je důvod, proč APEX DYNAMICS vyvinul mobilní aplikaci Servo Gearbox Converter, která to mnohem usnadňuje.

ALTERNATIVA KE KAŽDÉ PŘEVODOVCE

Díky našim vlastním zkušenostem jsme schopni tyto alternativy najít rychle sami, ale pro usnadnění vyvinuli naši kolegové z APEX DYNAMICS LTD. ve Velké Británii aplikaci APEX DYNAMICS Servo Gearbox Converter, která je dostupná pro Android i iOS. Stáhněte si aplikaci z obchodu Google Play nebo App Store a okamžitě najděte svou alternativní převodovku.

JEDNODUCHÉ UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ

Postup je jednoduchý: Aplikace je velmi uživatelsky přívětivá a nevyžaduje žádné přihlašovací údaje.

  1. Vyberte vaši zemi: Zadejte stát, ze kterého pocházíte, abyste na konci obdrželi kontaktní údaje vaší místní pobočky APEX DYNAMICS. Pozn.: bez zadaného státu nebude převod proveden.
  2. Vyberte výrobce: Zadejte značku, pro kterou chcete najít alternativu. Aplikace obsahuje aktuálně největší hráče na trhu.
  3. Vyberte postupně Typ produktu, Velikost a Převodový poměr
  4. Další specifikace: U některých sérií jsou kladeny dodatečné otázky, jako je vůle v převodech (třída 1 nebo S = standardní, 0 nebo R = redukovaná) a typ výstupní hřídele (A nebo 0 = hladká hřídel, B nebo 1 = hřídel s drážkou pro pero, 3 = drážkování nebo evolventní).

OKAMŽITÉ VÝSLEDKY A MOŽNOSTI KONTAKTU

Po zadání informací klikněte na „Převést na Apex produkt“ a zobrazí se typové označení alternativy APEX DYNAMICS. Jedním kliknutím na „Zavolejte nám pro cenovou nabídku“ okamžitě obdržíte správné telefonní číslo, na které můžete zavolat.

ROZŠÍŘENÁ PODPORA

Pokud zde značka, pro kterou hledáte alternativu, není uvedena, kontaktujte přímo APEX DYNAMICS. Díky našim rozsáhlým znalostem a archivu můžeme rychle pomoci i v případě starších převodovek s nízkou vůlí v převodech.

K DISPOZICI ZDARMA

Aplikace je k dispozici okamžitě a lze ji zdarma stáhnout prostřednictvím App Store nebo Google Play. Store.