EN CZ

Nový katalog pro zjednodušený výběr produktu

Společnost APEX DYNAMICS INC. je světově nejproduktivnější výrobce precizních planetových převodovek pro servopohony s aktuální produkcí přes 32.000ks/měsíčně. Rozmanitost a složitost volitelných možností produktů nám umožňuje přes 25.000 možných variant převodovek.

To vše je kombinováno s efektivním systémem řízení výroby, který po objednání zaručuje rychlou výrobu s krátkými dodacími termíny 3 týdny, a to jak v případě jednotek kusů, tak i při velkých objemech.

Neustále zlepšujeme procesy, nalézáme správné a efektivní metody, abychom vám zákazníkům mohli nabídnout nová řešení vašich náročných aplikací a vyvíjet nové produkty. I proto jsme pro Vás připravili nový přehledový katalog, aby vám pomohl zorientovat se a zvolit ten správný reduktor pro Vaši aplikaci.

Jak na to?

Hned na začátku (str. 4 a 5) naleznete přehled jednotlivých řad planetových převodovek s krátkým popise, který vám pomůže nastínit ideální způsob použití a hlavní specifika dané řady.

Na následujících stranách (str. 8 až 13) pak zjednodušený Průvodce výběrem převodovky v podobě přehledových tabulek, kde lze porovnávat podle základních požadovaných vlastností jako jsou:

  • převodový poměr
  • přesnost, resp. vůle v převodech (angl. backlash)
  • možností výstupů – různé druhy provedení výst. hřídelí vč. dutých hřídelí, robotických přírub, patentované Curvic plate atd.
  • vstupních možností – příruba s dutou hřídelí odpovídající vašemu motoru nebo plná hřídel
  • specifické vlastnosti jako certifikace do výbušného prostředí ATEX, potravinářské mazivo nebo celonerezové provedení
  • příslušenství
  • rozlišení dle cenové hladiny

Tímto způsobem získáte obecný přehled o jednotlivých řadách a jejich možnostech a pak už jen stačí nalistovat stránky odpovídající řady a zkontrolovat vhodný převodový poměr, přesnost a kroutící moment s ohledem na aplikaci.

V případě, že již znáte vhodný pohon, pro vaši aplikaci, lze kompatibilitu odpovídající řady ověřit v našem Konfigurátoru „DESIGN TOOL, který vám zároveň umožňuje stažení 3D modelů a 2D výkresů.

Pro sofistikovanější volbu naleznete na str. 217 vývojový diagram pro ujištění, že celý výběr proběhl správně a slovníček pojmů (vč. anglických výrazů) pro objasnění případných nejasností.

Kde mohu katalog získat?

Katalog v elektronické podobě (PDF) je ke stažení ZDE

V případě, že preferujete tištěnou verzi pro rychlé listování, rádi vám ji zašleme ZDARMA poštou. Stačí vyplnit kontaktní údaje a zbytek nechte na nás.

Stále si nejste jisti?

Nevadí, obraťte se na naše specialisty! Zákazníci a partneři oceňují naši vysokou technickou odbornost a poradenství spolu s komplexními nabídkami včetně konkrétních řešení jejich požadavků na aplikace. Kontaktujte nás telefonicky +420 602 891 880 nebo emailem support@apexdynaczech.cz

Těšíme se na Vás. Váš APEX DYNAMICS team.