EN CZ

APEX převodovky při krájení sýrů a salámů?

30.11.2016 | I v potravinářském průmyslu lze nalézt naše produkty.
Společnost Textor z Wolfertschwendenu v Německu je renomovaným světovým výrobcem krájecích strojů na uzeninu a sýry. Ručí za vynikající kvalitu, pečlivé zpracování a funkční vybavení svých strojů. Jejích filosofie je „Smart & Easy“ aneb „Chytře a jednoduše“.

Cílem je stanovení nových standardů z hlediska jednoduchosti svých strojů. Jejich řešení jsou charakterizovány chytrými nápady, přívětivým designem a snadným způsobem čištění.

Krájecí technologie Textor přesvědčují vynikajícím výkonem, jednoduchostí použití a otevřenou rámovou konstrukcí, která zaručuje snadnou hygienu. Nic není ponecháno náhodě. A to platí i v případě dodavatelů, kteří poskytují různé komponenty pro stroje.

ts700-websmartloader

Jsme hrdi na to, že Textor spoléhá na kvalitu APEX planetových převodovek.

Tak například ve stroji Smart Loader, což je plně automatický podavač pro předpřipravené porce nebo hotové výrobky, které jsou následně vkládány do blistrů k balení, je efektivně využita naše planetová převodovka PGII080-005.

Ve vysokorychlostním kráječi TS700 je zase použita celonerezová převodovka AE090-010, která přináší kromě spolehlivého výkonu také vynikající čistící vlastnosti, čímž je dosaženo i optimální hygieny.