EN CZ

APEX DYNAMICS CZECH s.r.o. představuje své planetové převodovky, ozubené hřebeny a pastorky

duben 2019 | Inzerce na portálu OneIndustry.cz / Automatizace / Stroje a výrobní linky. 

Vše od jednoho výrobce s dodáním do 3 týdnů! Společnost APEX DYNAMICS CZECH s.r.o. je jediným výrobcem kompletních pohonných sestav složených z precizních planetových převodovek, ozubených hřebenů a pastorků. Každou z komponent či celou sestavu lze použít téměř ve všech myslitelných aplikacích, ve kterých je kladen důraz na přesnost pohybu. Naše produkty naleznete na CNC obráběcích strojích předních českých výrobců, v chemickém, farmaceutickém i potravinářském průmyslu.

Ve výrobním závodě s rozlohou 70 000 m2 aktuálně produkujeme 35.000 převodovek měsíčně a to při využití všech kompletních technologií (High-Tech obrábění, plazmová nitridace, kompletace, 3D měření, aj.). V roce 2015 byl postaven nový závod o rozloze 8 360 m2, který je určený k produkci přesných ozubených hřebenů a pastorků.

Vše od jednoho dodavatele!

APEX DYNAMICS vyrábí téměř pět desítek druhů převodovek s výstupním momentem až 14.000 Nm a téměř bezvůlovou přesností ≤ 1 arc.min. Všechny převodovky lze navíc spojit s jakýmkoliv motorem. Nabízíme převodovky přímé, úhlové, kuželočelní a hypoidní.

Precizní ozubené hřebeny jsou dodávány se šikmým nebo přímým ozubením v kvalitách Q4 až Q10 a modulech Mn1 až Mn12 do délky až 2 000 mm. Ozubená kola (pastorky) nabízíme v pěti variantách šikmého ozubení a šesti druzích s ozubením přímým, přičemž si lze zvolit z devíti možností připojení pastorku k převodovce. Mezi nabízené tepelné úpravy patří cementace, indukční kalení nebo popouštění. Z povrchových úprav lze zvolit provedení nitridace, černění, fosfátování nebo nerez.

Nejrychlejší termíny dodání na českém i slovenském trhu!

Již dlouhodobě vám garantujeme nejrychlejší dodání zboží na trhu v České i Slovenské republice. Vzhledem k situaci, která na trhu pohonné techniky panuje, je náš termín dodání zboží bezkonkurenční. Termín doručení zboží do 3 týdnů od data objednání je pro nás klíčový a důležité je zmínit i fakt, že vás nepodmiňujeme podpisem rámcové smlouvy nebo úhradou peněz předem.  Nemáme nastavenou diskriminační zákaznickou politiku – naše podmínky platí stejně pro všechny! Jak pro nové, tak i stávající zákazníky.

Prostudujte si naši produktovou nabídku přesných planetových převodovek, precizních ozubených hřebenů a pastorků, inteligentních mazacích systémů, doplňků a příslušenství. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 577 663 877 nebo napište na info@apexdynaczech.cz. S námi jste vždy o krok napřed!