EN CZ

Děkujeme Vám za skvělý rok 2018!

18.12.2018 |

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vám poděkovali za důvěru v uplynulém roce 2018 a zároveň se těšíme na spolupráci v roce budoucím.  Přejeme Vám příjemné a klidné prožití vánočních svátků a štastný nový rok 2019.

Jsme velmi hrdí na to, že Vás v tomto posledním newsletteru letošního roku 2018 můžeme informovat a ujistit o faktu, že i v následujícím roce 2019 budeme pokračovat v dodržování velmi krátkých dodacích termínů. Naše 3-týdenní termíny dodání, tak i nadále zůstanou nejkratšími na českém i slovenském trhu a to po celý následující rok.

APEX DYNAMICS CZECH s.r.o.

Dear business partners,

we would like to thank you for your trust in the year 2018 and we are looking forward to our next cooperation. We would like to wish you pleasant and peaceful Christmas holiday and the happy new year 2019.

We are very proud that in this last newsletter of this year 2018 we can inform you and assure that also in the year 2019 we will continue in following the standards of our very short delivery times 3-weeks. Our special delivery times will continue to be the shortest on the Czech and Slovak markets throughout the following year.

APEX DYNAMICS CZECH s.r.o.